AVS STAVBY - skúsenosti a profesionalita

Výstavba rodinných domov

Firma AVS STAVBY je schopná zabezpečiť kompletnú výstavbu od zamerania pozemku geodetom cez výstavbu domu a úpravu pozemku (uloženie vonkajšej dlažby, postavenie plotu) až po odovzdanie kľúčov zákazníkovi. V súvislosti s dodávanými remeselnými prácami poskytuje firma AVS STAVBY aj bezplatné poradenstvo v oblasti optimalizácie nákladov.

Na základe spolupráce s projekčnou kanceláriou je možné zákazníkovi sprostredkovať aj vypracovanie projektovej dokumentácie. V prípade dodania nekompletného projektu zo strany zákazníka je možné zabezpečiť aj statický posudok, či prepracovanie projektu.

Spoločnosť AVS STAVBY spolupracuje aj s renomovanými odborníkmi v oblasti odhadu hodnoty nehnuteľností. Pre potreby poskytnutia úveru bankou je preto schopná zabezpečiť znalecký posudok.

Firma AVS STAVBY zabezpečuje aj nákup a dovoz všetkého potrebného materiálu, rovnako aj odvoz a likvidáciu stavebného odpadu. Výhodami spolupráce s firmou AVS STAVBY nie sú iba komplexnosť ponúkaných služieb a dlhoročné skúsenosti jej majstrov, ale aj výrazné zľavy pri kúpe širokého sortimentu stavebných a inštalatérskych materiálov. 

Viac informácií tu

 

Rekonštrukcie bytových a nebytových priestorov

Spoločnosť AVS STAVBY okrem výstavby rodinných domov ponúka aj komplexné služby spojené s rekonštrukciou bytových aj nebytových priestorov.

S profesionálnym prístupom a v primeranom čase je možné zabezpečiť kompletnú rekonštrukciu požadovaného priestoru od likvidácie pôvodného interiéru (odstránenie zárubní, dverí, podláh, obkladov, dlažby, rozvodov vody, odpadu, elektrickej energie, vybúranie určených priečok...), cez nákup a dovoz potrebného materiálu s výraznými zľavami až po excelentné vyhotovenie všetkých potrebných remeselných prác.

V neposlednom rade ponúka spoločnosť AVS STAVBY aj vyhotovenie návrhu dispozície podľa požiadaviek zákazníka, či poradenstvo v oblasti statiky, optimalizácie nákladov a dizajnu.

Viac informácií tu